Монтаж Розумного будинку під ключ в Вінниці

Розумна будівля - система, яка забезпечує безпеку, ресурсозбереження та комфорт для користувачів. У найпростішому випадку система повинна вміти розпізнавати конкретні ситуації, що відбуваються в будівлі, і відповідним чином на них реагувати: одна з підсистем може управляти поведінкою інших по заздалегідь виробленим алгоритмам. Від автоматизації декількох підсистем забезпечується синергетичний ефект для всього комплексу.

Відповідно до зовнішніх та внутрішніх умов система задає та відслідковує в автоматизованому режимі роботу всіх інженерних систем і електроприладів.

У цьому випадку виключається необхідність користуватися кількома пультами при перегляді телебачення, десятками вимикачів при управлінні освітленням, окремими блоками при управлінні вентиляційними і опалювальними системами, системами відеоспостереження та охоронної сигналізації, моторизованими воротами і т. д.

Що ми пропонуємо

Система «розумний дім» з розумною розеткою Система «розумний дім» з контролем температури Система «розумний дім» з управлінням освітленням Система «розумний дім» з системою антипотоп

Яке обладнання використовуємо

Управління електроприладами

Управління електроприладами

Управління освітленням

Управління освітленням

Центральні контролери

Центральні контролери

Система антипотоп

Система антипотоп

Датчики розумного будинку

Датчики розумного будинку

Управління системою

Управління системою

Установка системи «Розумний дім»

Домашня автоматизація в сучасних умовах - надзвичайно гнучка система, яку користувач конструює і налаштовує самостійно в залежності від власних потреб. Це передбачає, що кожен власник розумного будинку самостійно визначає, які пристрої куди встановити і які завдання вони будуть виконувати.

Найбільш поширені приклади автоматичних дій в «розумному будинку» - автоматичне включення і виключення світла, автоматична корекція роботи опалювальної системи або кондиціонера і автоматичне повідомлення про вторгнення, спалах або витік води.

Монтаж системи розумного дому проводиться в кілька етапів, кожен з яких має свої особливості та передбачає певний вид робіт: підготовка технічного завдання; проект системи; придбання обладнання; монтаж системи; програмування; запуск і перевірка.

Особливості системи «Розумний дім»

Комплект системи розумного будинку включає три типи пристроїв:

  1. Контролер (хаб) - пристрій, який керує системою та з'єднує всі елементи системи один з одним і зв'язує її з зовнішнім світом.

  2. Датчики (сенсори) - пристрої, які отримують інформацію про зовнішні умови.

  3. Актуатори - виконавчі пристрої, безпосередньо виконують команди. Це найчисленніша група, в яку входять розумні (автоматичні) вимикачі, розумні (автоматичні) розетки, розумні (автоматичні) клапани для труб, сирени, клімат-контролери і так далі.

У більшості сучасних розумних будинків контролер спілкується з іншими пристроями системи через радіосигнали (найпоширенішими стандартами радіозв'язку для домашньої автоматизації є стандарти: Z-Wave, ZigBee, Wi-Fi, Bluetooth). Майже всі вони використовують шифрування даних.

Для зв'язку із зовнішнім світом контролер, як правило, підключається до інтернету.

Функції системи розумного будинку:

Всю систему можна розділити на деякі компоненти - автоматизація, ручне управління, мультимедіа, безпеку:

Можливості розумного будинку

Купити систему «Розумний Дім»

Ціна на таку систему розраховується індивідуально для кожного клієнта, тому що вартість Розумного будинку залежить від його функціональності, задіяної площі, складності робіт і обраних Вами комплектів обладнання.

Перед розглядом основних типів розрахунків по встановленню системи розумний дім розумно відзначити, що остаточна ціна розумного дому буде виходити з класу або рівня домашньої автоматизації, які можуть відрізнятися між собою функціоналом, технічним потенціалом, ступенем інтеграції з різними інженерними системами, домашнім обладнанням і багато іншого. Відповідно, систему розумний дім можна розділити на три цінові категорії: бюджетний рівень; середній рівень; преміум клас.

Компанія «ТІАТЕК» займається встановленням систем «розумний дім». Ми можемо зробити Ваш будинок безпечним, надійним і комфортним для проживання, по-справжньому сучасним. Технології «розумного будинку» змінять Ваше життя на краще. Замовити проект системи «розумний дім» можна, зателефонувавши за контактним телефоном.

Ми працюємо у Вінниці, Вінницькій області, а також по всій Україні.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: