Монтаж систем контроля доступу в Вінниці

Система контролю і управління доступом (СКУД) - сукупність програмно-апаратних технічних засобів контролю і засобів управління, що мають на меті обмеження і реєстрацію входу-виходу об'єктів (людей, транспорту) на заданій території через «точки проходу»: двері, ворота, КПП.

Основне завдання - управління доступом на задану територію, включаючи обмеження доступу на задану територію, ідентифікацію особи, яка має доступ на задану територію.

Що ми пропонуємо

СКУД в магазин СКУД для завода СКУД для дитячих установ СКУД для лікарень СКУД для СТО і автосалонів СКУД для фітнес центрів

Яке обладнання використовуємо

Контролери

Контролери

Зчитувачі

Зчитувачі

Електрозамки

Електрозамки

Кнопки виходу

Кнопки виходу

Ключі доступу

Ключі доступу

Фіксатори дверей

Фіксатори дверей

Турнікети

Турнікети

Шлагбауми

Шлагбауми

Автоматика для воріт

Автоматика для воріт

Установка системи контролю доступу (СКУД)

В основу роботи системи контролю і управління доступом закладений процес ідентифікації. Основні типи ідентифікаторів це картка, брелок, мітка, є базовим елементом системи контролю доступу, оскільки даний пристрій зберігає код, який служить для визначення прав («ідентифікації») власника. Це може бути безконтактна картка (наприклад, RFID-мітка), або електронний контроль доступу за картками із магнітною смугою. У якості ідентифікатора може виступати так само код, що вводиться на клавіатурі, а також окремі біометричні ознаки людини - відбиток пальця, малюнок сітківки або райдужної оболонки ока, тривимірне зображення обличчя. Під процес ідентифікації мається на увазі процедура порівняння ідентифікаційної інформації з шаблонами, які вже зберігаються в пам'яті системи. Дані функції виконує спеціальне обладнання - зчитувачі та передають інформацію блоку управління.

Особливості системи контролю доступу

Щоб полегшити ваш вибір системи контролю доступу, ми розповімо вам про її характерні особливості таких систем, таким чином ви зрозумієте яка саме система вам необхідна:

Що пропонує наша компанія

Ми встановлюємо від простих терміналів до складних біометричних систем що може задовольнити керівний склад як маленького офісу з однією точкою доступу, так і великого бізнес центру з безліччю рівнів доступу і точок реєстрації.

Сфери застосування СКУД різноманітні:

Ми пропонуємо різні перегороджуючі пристрої, які забезпечують контроль доступу:

Наша компанія пропонує повний перелік послуг по встановленню СКУД та їх обслуговуванню:

Де купити систему контролю доступу

У Нас Ви можете купити СКУД за вигідною ціною, крім того доцільно замовити у нас інсталяцію повної системи.

Більш детальну інформацію про систему та її функції можна отримати у наших фахівців. Вони проконсультують по будь-якому пристрою і дадуть відповідь на всі питання.

Ми працюємо у Вінниці, Вінницькій області, а також по всій Україні.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: