Монтаж охоронної сигналізації в Вінниці

Охоронна сигналізація - це електронні пристрої, які встановлені на об'єктах житлового або промислового значення, призначені для його захисту від небажаного проникнення, злому, крадіжки. Основне завдання полягає в швидкому оповіщення власників або спеціальної служби про виникнення надзвичайної події, з метою оперативного реагування та втручання в ситуацію, з метою запобігання проникненню, забезпечення особистої безпеки та захисту майна.

Що ми пропонуємо

Охоронна сигналізація від проникнення Охоронна сигналізація від нападу Охоронна сигналізація від протікання води Охоронна сигналізація від витоку газу

Яке обладнання використовуємо

Дротова сигналізація

Дротова сигналізація

GSM-сигналізація

GSM-сигналізація

Прилади приймально-контрольні (ППК)

Прилади приймально-контрольні (ППК)

Охоронні датчики

Охоронні датчики

Датчики витоку газу

Датчики витоку газу

Датчики протікання води

Датчики протікання води

Сирени для сигналізації

Сирени для сигналізації

Системи оповіщення

Системи оповіщення

Аксесуари для охоронних систем

Аксесуари

Установка охоронної сигналізації

Основне завдання систем охоронної сигналізації полягає в швидкому оповіщення власників або спеціальної служби про виникнення надзвичайної події, з метою оперативного реагування та втручання у ситуацію, з метою запобігання проникненню злочинців, забезпечення особистої безпеки і захисту майна. Найчастіше охоронна сигналізація інсталюється на підприємствах, в офісах, будинках, домах, квартирах, гаражах та дачах.

Охоронні системи забезпечують: захист від проникнення, нападу, протікання води, витоку газу та інше.

Види охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація може бути дротова або бездротова. Обидві системи сьогодні використовуються однаково успішно, але все ж бездротові впевнено відвойовують пальму першості:

  1. Провідні системи мають такі переваги: більш низька ціна облаштування; висока якість сигналу; висока надійність за умови правильного монтажу.

    Головний мінус такої системи - тривалий і трудомісткий монтаж, наявність кабелів, які можуть зіпсувати інтер'єр, тому дротову сигналізацію рекомендують облаштовувати ще на етапі ремонту.

  2. Бездротова система сигналізації застосовується все частіше зважаючи на такі переваги: швидкий монтаж; відсутність проводів; можливість перемістити датчики або розширити систему новими сенсорами.

    Серед мінусів більш висока вартість і ризик того, що радіосигнал може бути заглушеним, тому краще розширити систему елементами, які б перешкоджали глушіння радіосигналу. Бездротова сигналізація не завжди працює стабільно, а відстань між охоронними датчиками і приймально-контрольним приладом не повинно бути занадто великим. До недоліків бездротових систем також відносять відсутність постійного контролю каналу зв'язку. З іншого боку, не можна сказати, що бездротові сигналізації відверто ненадійні - просто вони можуть дати збій в умовах сильних електромагнітних завад. Також необхідно бути готовим, що бездротові системи вимагають заміни елементів живлення.

Комплект охоронної сигналізації складається, в основному, з приймально-контрольних приладів, пристроїв, що управляють, датчиків, сповіщувачів, сигналізаторів, відеокамер і виконавчих пристроїв.

Правильний вибір обладнання для встановлення охоронної сигналізації це вибір найбільш придатних пристроїв, відповідних за параметрами тим завданням, які вирішуються системою охорони. Найчастіше надійність збільшують одночасним монтажем охоронної сигналізації з використанням сповіщувачів різного принципу роботи, а також комбінованих датчиків.

Відмовостійкість системи охоронної сигналізації визначає підвищені вимоги до періоду напрацювання на відмову елементів системи. Важливу роль відіграє якість установки. Контактні з'єднання - це слабкі місця ланцюгів, вони поступово погіршують якість контакту. Тому якісне технічне обслуговування охоронної сигналізації є обов'язковою умовою належного функціювання системи охорони.

Де купити систему охоронної сигналізації

Визначення місць проникнення повинно вирішуватися на етапі проектування охоронної системи. Важливу роль в цьому відіграє досвід проектувальників і знання нормативних актів. Кожен окремий об'єкт охорони має свої особливості.

Вартість охорони об'єкта залежить від його особливостей і побажань замовника.

Визначити точну вартість монтажу охоронної сигналізації не знаючи характеристик об'єкта неможливо, адже на її формування впливає безліч факторів, в числі яких: площа об'єкта і його специфічні особливості; необхідний рівень захисту (кількість охоронних рубежів); тип охоронної сигналізації (адресна, аналогова, адресно-аналогова); протяжність і спосіб прокладки кабельних ліній; кількість і тип устаткування, що монтується; спосіб і місце передачі сигналів; необхідність інтеграції з іншими системами об'єкта і багато іншого.

Тому кінцева ціна охоронної сигналізації буде відома тільки після складання кошторису на установку охоронної сигналізації, оформленням якої займаються профільні фахівці після детального уточнення всіх характеристик об'єкта.

Менеджер компанії запропонують кілька варіантів з урахуванням площі приміщення, цілей установки сигналізації.

Для отримання докладної консультації по послугах компанії зателефонуйте в офіс чи приїжджайте до нас для особистої бесіди.

Ми працюємо у Вінниці, Вінницькій області, а також по всій Україні.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: