Аналогова відеокамера спостереження

Аналогова камера відеоспостереження являє собою оптичний прилад, що генерує аналоговий (телевізійний) відеосигнал, який оцифровується на відеосервері або відеореєстраторі для запису в архів. Завдяки практичності і порівняно невисокій вартості вони активно використовуються для побудови систем аналогового відеоспостереження на об'єктах різного призначення і специфіки, включаючи житлові приміщення і адміністративні будівлі.

Ви можете самостійно вибрати аналогову-відеокамеру в нашому інтернет-магазині або зателефонувати нашим інженерам і вони розкажуть про кращі камери на ринку, і допоможуть підібрати необхідний пристрій.

В каталозі TIATEK представлені кращі аналогові відеокамери спостереження, здатні професійно виконувати свої функції. Магазин камер відеонагляду пропонує великий вибір пристроїв, що мають самі різні модифікації і варіанти виконання. В тому числі, для організацій і великих підприємств здійснюється продаж камер відеоспостереження оптом за більш вигідними цінами.

Що таке аналогове відеоспостереження

Аналогове відеоспостереження (CCTV) - це замкнута система телебачення, яка будується на основі аналогових камер відеоспостереження і відеореєстратора. Сигнал в таких системах набуває цифровий вигляд тільки при обробці в відеореєстраторі, що скорочує дальність передачі сигналу, але збільшує криптостійкість сигналу.

Аналоговий відеонагляд має як плюси, так і мінуси. Купуючи аналогову систему відеоспостереження, ви можете зіткнуться з такими проблемами, як труднощі монтажу та менш гнучкі настройки системи, ніж в IP-браті, але на ряду з мінусами є і кілька плюсів:

Якість картинки в аналогових системах відеоспостереження нижче, ніж в IP, але якщо у вас немає чітких вимог до якості відео, то аналогова система - це ваш вибір. Пам'ятайте, що при установці аналогових систем відеоспостереження краще звернутися до фахівців.

Аналогова камера відеоспостереження

Особливості аналогових камер відеонагляду

Компанія TIATEK пропонує придбати відеоапаратуру таких відомих брендів, як Dahua, Hikvision, Reolink, ATIS, Uniview. Ви можете купити аналогові камери відеоспостереження:

Асортимент повністю сертифікований, на кожну модель діє офіційна гарантія виробника.

Переваги аналогових камер відеоспостереження:

При виборі аналогової камери відеонагляду враховуйте наявність функції «День / Ніч» і інфрачервоного підсвічування, можливість автоматичного регулювання діафрагми, кількість телевізійних ліній (для високої чіткості зображення їх повинно бути не менше 500), сумісність з вже використовуваним обладнанням.

Недоліки:

Як купити аналогову камеру відеоспостереження

На сьогодні обладнання для відеонагляду стало широкодоступним, тому досить просто купити камери відеоспостереження в Вінниці. Вартість камери відеонагляду залежить від особливостей об'єкта і цілей спостереження. Аналогові камери з хорошим дозволом здатні розглядати всі деталі, будь то особи або номера машин. Такі камери застосовуються як для моніторингу обстановки в реальному часі, так і для запису відеоархіву з можливістю подальшого перегляду. З завданнями моніторингу обстановки в кімнаті, торговому залі або офісі відмінно впораються навіть недорогі камери відеоспостереження, наприклад, купольного типу. У свою чергу безкорпусні аналогові камери в залежності від цілей спостереження можуть бути поміщені як в захисний антивандальний корпус, так і вмонтовані, наприклад, в елементи інтер'єру. Мініатюрні камери, правильно замасковані, підійдуть для спостереження прихованого типу.

Великим попитом користуються корпусні камери, тому що це дешеві камери відеоспостереження, що відрізняються високою якістю і універсальністю за рахунок індивідуальної комплектації об'єктивом, джерелом живлення, а при необхідності і захисним кожухом. Швидкісні камери можуть змінювати поле зору за рахунок обертового відеомодуля. Зазвичай їх встановлюють для огляду великих територій і точкової перевірки окремих зон. Ці камери мають сферичну форму, можуть кріпитися на стіну за допомогою спеціального кронштейна.

При необхідності Ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцями TIATEK. Щоб придбати аналогові відеокамери за спеціальними цінами у Вінниці, замовте їх за контактним телефоном або через сайт.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: