Бездротова камера спостереження Вай-Фай

IP камера Wi-Fi призначена для організації відеоспостереження в місцях, де не прокладені лінії зв'язку або де немає можливості їх прокласти, наприклад, в котеджі, заміському будинку, на дачі - на віддалених об'єктах. Бездротові камери обладнані спеціальним модулем, який дозволяє підключатися до обладнання віддалено. Для управління і настройки техніки необхідно підключитися до мережі Інтернет.

Ви можете самостійно вибрати Wi-Fi відеокамери в нашому інтернет-магазині або зателефонувати нашим інженерам і вони розкажуть про кращі камери на ринку, і допоможуть підібрати необхідний пристрій.

Бездротові IP-камери відеоспостереження найчастіше підключаються до домашньої мережі Wi-Fi. Для їх встановлення не потрібно купувати спеціальні комунікатори - підходить звичайний роутер стандарту N. Отримане відео зберігається на віддаленому пристрої (комп'ютері або смартфоні) або на хмарному диску, тому навіть знищення камери не допоможе зловмисникам уникнути відповідальності. У деяких моделях також передбачена можливість запису на карту пам'яті, що захищає їх від випадкових або навмисних розривів зв'язку.

Для управління бездротовими IP-камерами також використовуються хмарні сервіси. Доступ до них надається через веб-інтерфейс або спеціальні додатки. Як правило, останні дозволяють контролювати кілька камер одночасно і миттєво отримувати сповіщення про підозрілі дії в зоні, що охороняється.

Wi-Fi камера відеоспостереження

Переваги бездротового відеоспостереження

Крім відсутності кабелю, що істотно спрощує процес монтажу приладів, можна відзначити й інші переваги таких камер:

Мінуси Wi-Fi камер відеоспостереження

Як і всюди, крім позитивних моментів, є й негативні:

Види Wi-Fi камер відеоспостереження

Види камер з можливістю віддаленого підключення

Всі бездротові відеокамери - мережеві - здійснюють відеоспостереження в цифровому форматі. Робота ведеться по IP-протоколу, використовується маршрутизація пакетів. Відеосигнал передається по оптоволоконному кабелю. Відео транслюється в високій якості, пристрої видають зображення з роздільною здатністю від 1 до 12 Мп. Для стиснення відео працюють кодеки компресії. H264 + і H265 + забезпечують чітку картинку без шумів і перешкод, при цьому файл займає мало місця в архівному сховищі. Для зберігання інформації передбачені слоти для карт пам'яті.

Для внутрішніх приміщень використовуються компактні wifi камери - поставляються в мініатюрному корпусі, що мають підставку, що дозволяє встановлювати відеокамеру в будь-якому зручному місці: в квартирі, будинку або офісі. Мобільність пристрою досягається відсутністю проводів, техніку можна переставляти в будь-який час і будь-яке місце. Відеоспостереження ведеться цілодобово, при відсутності освітлення працює інфрачервоне підсвічування дальністю до 15 метрів.

Існують поворотні Вай-Фай камери стеження - здатні реєструвати відеосигнал і охоплювати великі території. Корпус забезпечений підставкою з поворотним механізмом, який забезпечує обертання камери відеоспостереження на 360°. Завдяки цій функції користувач може змінювати напрямок огляду. Нахил можливий по горизонталі і вертикалі. Є функція автоматичного патрулювання.

Wi-Fi відеокамера для спостереження може бути внутрішньою або зовнішньою:

Де купити Wi-Fi-відеокамери

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір товарів, завдяки чому не важко підібрати варіант з найбільш підходящими технічними параметрами. При цьому всі моделі відрізняються своєю надійністю, що підтверджується наявністю гарантії якості.

Замовте відеокамери в компанії «TIATEK». Купити якісне обладнання з гарантією від виробника ви можете в нашому інтернет-магазині. Заповніть заявку на розрахунок вартості обладнання і наші менеджери підберуть варіанти, ціна яких вас повністю влаштує.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: