Цифрова відеокамера для спостереження

Повсюдне впровадження комп'ютерних мереж істотно вплинуло на системи відеоспостереження. Їх об'єднання на фізичному і логічному рівні дозволяє домогтися збільшення ефективності і функціональності при низьких витратах на розгортання.

Мережеві IP камери надають можливість віддаленого перегляду зображення з будь-якої точки світу через комп'ютер або навіть смартфон. Крім того, завдяки використанню цифрового відеопотоку можна підвищити чіткість картинки і кількість переданих кадрів в секунду.

Ви можете самостійно вибрати IP-відеокамеру в нашому інтернет-магазині або зателефонувати нашим інженерам і вони розкажуть про кращі камери на ринку, і допоможуть підібрати необхідний пристрій.

Що таке АЙ ПІ камера?

IP-відеокамера - пристрій, який служить для передачі по інтернету відеосигналу в цифровому вигляді. За допомогою АйПі-камер можна забезпечити охорону будь-якого об'єкта, встановити спостереження за будинком, організувати виконання інших завдань, пов'язаних з передачею зображення на відстані.

Сучасна IP-камера відеоспостереження являє собою компактний, але дуже потужний комп'ютер, що дозволяє не тільки захоплювати картинку і кодувати відеопотік, але так само забезпечує цілий ряд інших інтелектуальних функцій. До них відноситься розпізнавання певних об'єктів, детектування руху, контроль дій людей в кадрі і багато інших. Так само вони часто мають цифрові входи, до яких можна підключати зовнішні датчики, і релейні виходи для управління зовнішніми системами. Це дозволяє максимально розширити загальні можливості системи безпеки і різко знизити вимоги центральних серверів до обчислювальних ресурсів.

IP-камера відеоспостереження

Переваги установки обладнання

Підключення IP-камери - захід, що дозволяє здійснювати контроль над певною територією або об'єктом, що охороняється. При бажанні замовник може здійснювати моніторинг в режимі реального часу або вести запис. Це дозволяє вирішувати наступні завдання:

 1. Захищати приватну територію від несанкціонованого доступу. Зловмисники набагато рідше проникають на об'єкти, на яких встановлена ​​система відеоспостереження.

 2. Запобігати крадіжкам. За допомогою відеокамер можна запобігти діям зловмисників або знайти їх «по гарячих слідах». Це особливо актуально для супермаркетів.

 3. Підвищувати продуктивність співробітників. Співробітники, які знають про наявність відеоспостереження, поводяться більш дисципліновано і краще виконують власні обов'язки.

 4. Відбивати помилкові претензії. Записуючи все, що відбувається на об'єкті, можна захистити себе від наклепу з боку недобросовісних співробітників і незадоволених клієнтів. Відео може стати доказом і оскаржити претензію.

Щоб домогтися всіх результатів, монтаж і настройка IP-камер повинна здійснюватися кваліфікованими фахівцями. Майстри компанії TIATEK готові спроектувати систему відеоспостереження, яка буде передавати чіткий і стабільний сигнал, дозволяючи ретельно контролювати обстановку на території, окремих об'єктах і суб'єктах.

монтаж і настройка IP-камер монтаж і настройка IP-камер

Особливості IP-відеокамер спостереження

Моделі можуть відрізнятися:

IP-камери відеоспостереження мають ряд переваг:

 1. Вбудований мережевий інтерфейс. Кожна камера оснащена відеопідсилювачем, процесором, відеопам'яттю і технологією виходу в локальну мережу. Щоб налаштувати інтернет-з'єднання досить планшета або ноутбука з Ethernet-роз'ємом.

 2. Віддалений доступ до IP-камер і перегляд відео з будь-якої точки світу, де є інтернет. Для підключення потрібна IP-адреса відеотехніки.

 3. Датчики руху, які ідентифікують об'єкт, що рухається. В налаштуваннях обладнання можна задати автоматичне включення відеозапису і її збереження в архів тільки при наявності змін в кадрі. Це допоможе економити місце на зовнішньому диску.

 4. Захист кодовим паролем налаштувань сервера і камери. Сторонні особи не отримають доступ до архіву.

 5. Висока якість зображення. Будь-які деталі події можна легко розгледіти на великому екрані монітора або телевізора, просто збільшивши зображення. У кімнаті із середнім рівнем освітленості на відео легко можна розгледіти риси обличчя. Моделі з оптичним зумом дозволяють настроїти фокусування на певній деталі.

 6. Захищене шифрування. Передача даних відбувається в цифровому форматі Wi-Fi або LAN, який практично неможливо перехопити і прослухати. Єдине, що можуть зробити шахраї - включити радіопередавач для придушення сигналу.

 7. Режим DWDR (Цифрове розширення динамічного діапазону). Технологія розширеного динамічного діапазону з цифровою обробкою сигналу є ефективним варіантом для роботи в помірно-складних умовах освітленості. За допомогою режиму DWDR можна розрізнити не просто об'єкт на тлі яскравого джерела світла, але і те, що відбувається навколо нього: наприклад, цифри на номерному знаку автомобіля при включених фарах. При цьому зображення виглядає насиченим і збалансованим за кольоровими характеристиками. Технологія DWDR дозволяє домогтися багаторазового розширення динамічного діапазону для IP-камер.

 8. Система шумозаглушення (3DNR). Вирішальну роль для системи відеоспостереження в цілому відіграє використання такого способу обробки сигналу, як шумозаглушення. Робота алгоритмів усунення перешкод в відеозображенні не тільки підвищує його якість, але також впливає і на наступні процеси обробки - стиснення і декомпресію. 3DNR фільтр шумозаглушення об'єднує переваги тимчасових і просторових фільтрів, при цьому він позбавлений властивих їм недоліків. В цілому, технології шумозаглушення значно підвищують ефективність роботи системи відеоспостереження в умовах недостатньої освітленості.

 9. Компенсація фонової засвітки. Будь-яке яскраве світло, спрямоване прямо в об'єктив, може заважати сприйняттю об'єкта на передньому плані. Функція компенсації фонової засвітки BLC забезпечує опрацювання деталей в зустрічному світлі. Так, включений режим BLC дозволяє розрізнити риси обличчя людини, що знаходиться в дверному отворі, при спостереженні з менш освітленого приміщення. В цілому, IP-камера з підтримкою технології BLC володіє більшою свободою у виборі місця установки.

 10. Живлення PoE. Найчастіше дуже зручно, якщо камера має можливість заряджатися за технологією POE - коли звук, відеосигнал і живлення для камери передаються по одному кабелю.

Ціна IP-відеокамери

IP камери відеоспостереження з моменту своєї появи в 1996 році зазнали величезну кількість змін і з дорогих пристроїв, призначених виключно для професіоналів, перетворилися на засіб організації віддаленого відеоспостереження будь-ким, незалежно від рівня його технічних знань і навичок. Останнім часом ціна IP камер відеоспостереження значно впала. Сьогодні ці пристрої стали більш вигідним рішенням в порівнянні зі звичайними аналоговими і AHD моделями. Дійсно, покупка недорогих IP камер зараз доступна кожному, але ось як вибрати камеру відеоспостереження і не переплатити за надлишковий функціонал?

Зараз ціна IP відеокамери для відеоспостереження може бути в різному ціновому діапазоні - від декількох сотень гривень до тисяч і навіть десятків тисяч. Звичайно, пересічному споживачеві купувати камери за таку високу вартість недоцільно - вони призначені для рішення спеціалізованих «галузевих» завдань, але якщо ви купите й зовсім вже недорогі IP камери відеоспостереження, навряд чи зрадієте, побачивши замість чіткого зображення з вашої камери розпливчасту пляму.

Рекомендуємо звертати увагу тільки на камери відомих брендів - Hikvision, Dahua і т.д. У одного і того ж виробника в рамках однієї лінійки, як правило, вартість вуличної камери вища, ніж у камер для приміщень. Вартість камери з Wi-Fi модулем вища, ніж у аналогічної моделі без нього - якщо ви плануєте підключати камеру до мережі проводом і / або камера розташована недалеко від роутера - ви можете заощадити, придбавши дротову камеру відеоспостереження. За використання ІК-підсвічування в камері виробник також додає до загальної вартості. Немає необхідності слухати те, що відбувається на об'єкті - відмовтеся від вбудованого мікрофона.

Купити айпі камеру

Компанія TIATEK пропонує купити IP-камери для відеоспостереження зовсім недорого. У каталозі магазина знаходяться більше 1000 найменувань камер і аксесуарів для спостереження. Система відеоспостереження для будинку при вмілому підборі обладнання обійдеться недорого. Ціни в каталозі оптимальні, присутні дешеві камери з нижнього цінового сегмента, а також топове обладнання. Ми забезпечимо відправку покупки в будь-яке місто України, при цьому вартість доставки по Вінниці безкоштовна, якщо загальна сума замовлення від 5 тисяч гривень.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: