Купити відеокамери для відеоспостереження

Основне завдання, для якої призначені камери відеоспостереження - це забезпечення підвищеного рівня безпеки та захищеності людей і об'єктів приватної власності.

Ви можете самостійно вибрати відеокамеру в нашому інтернет-магазині або зателефонувати нашим інженерам і вони розкажуть про кращі камери на ринку, і допоможуть підібрати необхідний пристрій.

Як правило, метою спостереження стають:

Головний сенс установки камер відеоспостереження цілком прозорий і зрозумілий - завчасно відстежити появу небажаних гостей, тим самим отримавши певний час на вживання заходів протидії їх злочинним намірам.

відеокамери для відеоспостереження

Види камер для спостереження

На сьогоднішній день ринок представлений безліччю видів камер для відеоспостереження. Нижче представлено кілька основних класифікаційних критеріїв:

 1. Місце використання:
  • Зовнішні (вуличні) - міцні, надійні, великі. Їх встановлюють на площах, на вході в різні установи, допустимо встановити таке рішення в під'їзд, де буває досить холодно.

  • Внутрішні - підходять для квартири, офісу, можна встановити в магазин. Вони відрізняються досить приємним зовнішнім виглядом, можуть припускати, але часто не надто міцні і бояться атмосферних впливів, низьких температур.

 2. Спосіб обробки сигналу:
  • Аналогові - характеризуються простотою установки і підключення, низькою ціною, що робить їх гарним бюджетним варіантом для установки. AHD - вид аналогової системи високої чіткості. Відмінність полягає в тому, що дана технологія відкрита, тобто виробники можуть використовувати її при виробництві своїх відеокамер. Даний тип можна безпроблемно об'єднувати в систему, яка включає ІР і аналогові відеосистеми.

  • ІР відеокамери - сучасні камери цифрового формату, передача сигналу яких відбувається через локальну мережу і інтернет. Мають найвищу якість зображення і розширення, підключаються до DVR або NVR - відеореєстраторів за допомогою мережевого LAN кабелю до 100м. Сигнал цього пристрою можна переглядати в мережі інтернет досить просто без додаткового обладнання, так як IP система є, по суті «міні-комп'ютером», яка має свою IP-адресу.

 3. Принцип передачі сигналу:
  • Провідні відеокамери - трохи складніші в розгортанні системи, так як пристрій потрібно підключити спочатку до джерела живлення, а потім до реєстратора або іншого обладнання для передачі даних.

  • Бездротові камери відеоспостереження - потрібне тільки енергоживлення, а сигнал вони передають через Wi-Fi або по іншим бездротовим протоколам.

 4. Форма пристрою:
  • Купольні - виконані у вигляді півсфери, мають більший кут огляду, малопомітні. Як правило, використовуються всередині приміщень (торгові зали, виробничі приміщення, навчальні корпуси і т.д.).

  • Циліндричні - призначені для використання поза приміщеннями, мають захист від пилу і вологи.

  • Поворотні - PTZ камери оснащуються високоточними поворотними механізмами і об'єктивами-трансфокаторами з оптичним збільшенням. Вони призначені для моніторингу великих територій з обходом по запрограмованим турам і передустановкам. Поворотні IP камери можуть автоматично «вести» об’єкт, що рухається.

  • Мініатюрні - невеликі пристрої фіксації, які не кидаються в очі.

  • Сферичні - мають форму кулі і акуратно розташовуються на столі або книжковій полиці.

 5. Бренд:
  • Dahua
  • Hikvision
камери для відеоспостереження

Критерії вибору

Серед великого асортименту відеокамер, дуже важко підібрати оптимальний варіант, який буде відповідати вимогам. Тому при покупці відеокамери слід звертати увагу на:

Комплекти систем відеоспостереження

Технічні характеристики систем відеоспостереження удосконалюються з року в рік. Порівняно недавно виробники стали пропонувати готові рішення для кінцевих покупців: комплекти системи відеоспостереження.

Залежно від комплектації готовий набір системи відеоспостереження може включати: відеокамери, відеореєстратори, готові кабелі, блоки живлення, жорсткі диски, роз'єми.

До переваг комплектів системи відеоспостереження можна віднести:

Якщо у Вас немає навиків в області монтажу системи відеоспостереження, то краще звернутися до професіоналів.

Ціна камер відеоспостереження: чим керуватися?

На даний момент ринок систем безпеки переповнений різними пропозиціями. Покупець може в них заплутатися, оскільки розібратися в них без професійних даних практично неможливо. В інтернет - магазині камер відеоспостереження «TIATEK» завжди допоможуть зробити доцільний вибір.

Де купити камери відеоспостереження

Купити камеру відеоспостереження можна на сайті TIATEK, де запропоновано великий каталог з широким асортиментом надійних систем спостереження для дому, дачі, квартири, ціна і якість яких краща в Україні. Співробітники компанії допоможуть у виборі хорошого і вигідного готового комплекту, який має всі додаткові пристрої для підключення до бездротової мережі спостереження. Компанія надає гарантію на камери відеоспостереження, можливість монтажу та доставку по території країни.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: