Камери відеоспостереження з поворотним механізмом

Поворотні камери або PTZ - пристрої з передбаченою можливістю управляти положенням об'єктива у вертикальній і горизонтальній площині (панорама і кут нахилу). Встановлений трансфокатор дозволяє масштабувати зображення для забезпечення надійного рівня відеоконтролю.

Ви можете самостійно вибрати PTZ-відеокамеру в нашому інтернет-магазині або зателефонувати нашим інженерам і вони розкажуть про кращі камери на ринку, і допоможуть підібрати необхідний пристрій.

Завдяки гнучкому налаштуванню зображення ПТЗ-камери набули широкого поширення в системах відеоконференцій і відеоспостереження. Поворотні камери незамінні в сфері дистанційного навчання, в конференц-залах, телевізійних студіях, медичних клініках, залах судових засідань, наглядом всередині приміщень за великими складами і виробничими площами, і зовні приміщень за прилеглою територією.

PTZ-камери для відеоконференцзв'язку

Без PTZ-камери неможливо уявити сучасну систему відеоконференцзв'язку. Відеокамери підтримують формат Full HD або Ultra HD, мають широкий кут огляду, потужний оптичний зум, можливість повороту і зміни кута нахилу. Устаткування дозволяє показувати загальні плани, плавно переміщати камеру між учасниками, виводити крупним планом спікера і вести динамічну трансляцію без допомоги професійного оператора.

Моделі з високоякісною оптикою і чутливими сенсорами записують відео з роздільною здатністю Full HD або Ultra HD. Вбудована система стабілізації зображення забезпечить відмінний результат зйомки загальних і великих планів. Переміщення фокуса здійснюється швидко і плавно. Управління ведеться з пульта дистанційного керування або через порти RS-232, USB. Якщо одна камера не дозволяє отримати всі необхідні ракурси, ви можете купити кілька камер і об'єднати їх програмною або апаратною системою управління.

До її основних особливостей відносяться:

Все перераховане забезпечує кожному учаснику відчуття особистої присутності в конференц-приміщенні, де б вони не знаходилися.

PTZ камера відеоспостереження

PTZ-камери для відеоспостереження

Мережеві IP-камери PTZ призначені для контролю за великим простором і територією в приміщенні і на вулиці, при цьому такі камери дозволяють як вести загальний відеомоніторинг в різних напрямках, так і отримувати деталізоване зображення сильно віддалених об'єктів.

На відстані в десятки і навіть сотні метрів потужна оптика PTZ моделей, наприклад, зі збільшенням 30 або 36 разів дозволяє розрізняти навіть дрібні деталі, такі як особи або автомобільні номери. При роботі на великому зумі для купольних IP камер особливо актуальною стає стабілізація зображення і можливість точного наведення.

Керовані камери відеоспостереження виконані в міцному герметичному корпусі, що дозволяє використовувати їх на вулиці в будь-яких погодних умовах. Оптика закрита прозорим куполом. Інфрачервоне підсвічування дозволяє отримувати якісне зображення ввечері і вночі. Управління, живлення і передача відео здійснюється через інтерфейс PoE. Якщо немає можливості провести кабелі, вуличні камери підключаються до точки доступу Wi-Fi.

До зовнішніх поворотним ip камер пред'являються підвищені вимоги по роботі в складних погодних умовах. Недостатньо потужний обігрів даних пристроїв підвищує ймовірність погіршення роботи рухомих елементів камери, поворотно / похилого механізму і моторизованого об'єктива, а також ймовірність заледеніння прозорого ковпака перед об'єктивом і налипання на нього снігу. У камерах з поворотним механізмом приділяється підвищена увага організації системи обігріву, що підвищує їх надійність. Багато відеокамер підтримують технологію Ultra PoE з потужністю 60 Вт, що забезпечує їм потужний обігрів і підвищену стабільність роботи на морозі при підключенні по одному кабелю.

Контроль території здійснюється:

Переваги поворотних камер:

Недоліки ptz-камер:

Без залучення професіоналів неможливо здійснити монтаж системи відеоспостереження з PTZ відеокамерами, відповідний технологіям установки. Участь фахівця потрібно при налаштуванні і обслуговуванні створеної мережі.

PTZ камера відеоспостереження

Ціна поворотної IP відеокамери

Повсюдне використання PTZ-пристроїв обмежує їх дорожнеча. Устаткування раціонально використовувати для відеоспостереження за масштабними об'єктами при наявності достатнього вільного простору. Рухливі камери встановлюють на підприємствах, складах, а також для охорони прилеглої території.

Вартість залежить від базової комплектації і додаткового устаткування, що йде в комплекті з відеокамерою. Основні параметри, що впливають на ціни - тип матриці, дозвіл, вид об'єктива. Мають значення функції, що стабілізують зображення, перешкоджають засвітленню, забезпечують зйомку в нічному режимі, наявність цифрового зуму і автофокусу.

Якщо вам важко самостійно вибрати PTZ-камеру, зв'яжіться з нашими фахівцями, вони допоможуть підібрати оптимальний пристрій, який відповідатиме усім Вашим вимоги.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: