Відеокамери внутрішнього спостереження

Установка відеоспостереження найчастіше проводиться всередині приміщення. Для таких цілей призначені внутрішні відеокамери, які забезпечують необхідну безпеку на закритих територіях.

Ви можете самостійно вибрати внутрішні відеокамери в нашому інтернет-магазині або зателефонувати нашим інженерам і вони розкажуть про кращі камери на ринку, і допоможуть підібрати необхідний пристрій.

За допомогою відеоспостереження можна віддалено спостерігати за тим, що відбувається на об'єктах, а також контролювати збереження майна і дорогої техніки, документів і грошових коштів. У разі події надзвичайних ситуацій дані з веб-камер можуть використовуватися при розслідуванні і в суді.

В офісах і магазинах найчастіше використовуються пристрої з купольним чи циліндричним корпусом, їх зручно встановлювати на підвісних стелях. Для квартир користуються популярністю моделі в мініатюрному корпусі. Вони не вимагають монтажу, їх легко встановлювати заново в нові місця і переносити в інші приміщення.

внутрішня камера відеоспостереження

Камери внутрішнього відеоспостереження

Внутрішні камери відеоспостереження відрізняються від вуличних відсутністю спеціального кожуха і нагрівача, який забезпечує стабільне функціонування пристрою в складних кліматичних умовах: при перепадах температур, сильному вітрі, пилу, високої вологості.

Устаткування класифікують в залежності від конструкції на дві категорії:

Важливий параметр пристрою - тип підключення. Рекомендується купувати моделі з комбінованим кабелем і високим рівнем захисту від перешкод. До переваг проводового способу монтажу можна віднести стабільну і швидку передачу даних на велику відстань, доступну вартість. Головний недолік - необхідність руйнувати стіни для маскування кабелю. Бездротові моделі відеокамер характеризуються простою і швидкою установкою. Для їх функціонування потрібен роутер і ретранслятор сигналу.

Камери внутрішнього відеоспостереження можна купити зі вбудованим або знімним об'єктивом. Другий варіант - оптимальний вибір для монтажу професійного відеоспостереження. Зміна оптичної системи забезпечує адаптацію пристрою для вирішення широкого спектра завдань.

Види внутрішніх камер

Монтаж камер внутрішнього відеоспостереження повинен проводитися професіоналами, щоб уникнути можливих проблем з наглядом і безпекою в майбутньому.

встановлення відеокамери внутрішнього спостереження

Навіщо потрібна камера внутрішнього спостереження

Ціна камери внутрішнього спостереження

Внутрішні камери відеоспостереження - ключовий елемент для моніторингу об'єкта, ціна на який визначається технічними характеристиками об'єктива, наявністю додаткових опцій, виробником і способом установки.

При виборі пристрою для внутрішнього відеоспостереження необхідно звернути увагу на наступні параметри:

Інтернет-магазин TIATEK пропонує багатий вибір пристроїв для внутрішнього відеоспостереження. У каталозі представлені купольні, циліндричні і мініатюрні камери для квартири, офісу, магазину та промислових будівель. Інженер допоможе підібрати оптимальну модель, детально розповість про технічні характеристики. Для оформлення заявки зв'яжіться з менеджером по телефону або створіть замовлення в нашому онлайн-магазині.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: