Відеокамери зовнішнього спостереження для вулиці

Головне при виборі камери для вуличного відеоспостереження - врахувати виконання корпусу для умов, в яких вона буде експлуатуватися. Потрібен?:

  1. Захист від опадів і бруду - пристрій встановлюється в корпус стандарту від IP-66 і вище.

  2. Антивандальний захист - корпус повинен витримувати навмисні і випадкові впливи без порушення працездатності обладнання. Залежно від розташування і призначення, камера може працювати в умовах прямого впливу для виведення її з ладу.

  3. Підігрів для роботи в мороз - зверніть увагу на робочий діапазон температур, заявлений виробником. Експлуатація в екстремально жарких або холодних умовах не гарантує належного функціонування та призводить до виходу з ладу обладнання.

Ви можете самостійно вибрати зовнішні (вуличні) відеокамери в нашому інтернет-магазині або зателефонувати нашим інженерам і вони розкажуть про кращі камери на ринку, і допоможуть підібрати необхідний пристрій.

Вуличні камери оснащують обігрівачами (одним або двома), щоб електроніка не виходила з ладу на морозі. Вони можуть мати окремий процесор для управління термостабілізацією, підтримувати «холодний пуск», комплектуватися вентилятором для охолодження плат і процесора.

Корпуси вуличних камер відеоспостереження не повинні пропускати всередину пил і вологу. Ступінь герметичності вказують як IPХХ, для вулиці підходять камери з IP66/67/68. Максимальний захист IP68 означає, що камера може працювати під водою.

Пам'ятайте, недостатньо купити камеру для зовнішнього відеоспостереження, її ще потрібно підключити. Якщо у вас немає спеціальних навичок, то ця задача може виявитися складною або зовсім непосильною. Краще звернутися до фахівців, які правильно оцінять місцевість і встановлять відеокамери зовнішнього спостереження швидко і професійно саме там де вони необхідні для покриття всієї місцевості спостереження.

встановлення відеокамери зовнішнього спостереження

Аналогові камери зовнішнього спостереження проти вуличних IP камер відеоспостереження

З 2018 року протистояння між стандартами відновилося. Поширення технологій AHD (відкритий формат HD-TVI (розробник Hikvision) і HD-CVI (компанія Dahua)) похитнуло позиції IP відеоспостереження. Аналогові камери по роздільній здатності стали конкурентоспроможними з цифровими і досягли еквівалента 2 Мп (1920х1080, що відповідає Full HD якості). З урахуванням того, що купити вуличні аналогові відеокамери можна дешевше, а відсутність проводів і можливості перегляду з мобільних пристроїв потрібні далеко не всім користувачам, можна сказати, що цифрові технології втратили позиції.

Велика кількість нових форматів створили певні труднощі в сучасному світі відеоспостереження, пристрої різних виробників можуть бути несумісним між собою, тому замовляти вуличні камери і супутнє обладнання слід у одного постачальника і бренду.

Аналогові камери зовнішнього спостереження проти вуличних IP камер відеоспостереження

Супутні функції

Режими роботи відеокамери, якість і деталізація зображення вибирається, виходячи з аналізу конкретних завдань, покладених на стеження. Розуміння цілей дозволяє вибрати і замовити вуличні камери відеоспостереження з відповідними для об'єкта характеристиками.

ІК підсвічування

Вуличні камери відеоспостереження контролюють об'єкт цілодобово. Для зйомки якісного відео в повній темряві вони комплектуються ІК підсвічуванням, яка включається по датчику освітленості. Дальність ІК підсвічування може варіюватися від 10-15 до сотень метрів.

WDR

Динамічний діапазон - одна з найважливіших функцій у вуличному спостереженні, він може бути апаратним або електронним. WDR оптимізує контрастність так, щоб на відео не було засвічених і затемнених плям. Поліпшити якість зображення допоможе придушення шумів, антитуман, компенсація передньої / фонової засвітки.

Кут огляду і фокусна відстань

Характеристика визначає зону, яка проглядається з пристрою. Залежно від фокусної відстані об'єктива, зображення може бути:

Чіткість зображення на конкретній відстані залежить від кута огляду. Значення 40⁰ дає кращу деталізацію на відстані 30 - 50 метрів. Вибір об'єктива сильно впливає на ціну вуличних камер відеоспостереження.

Поширена думка, що чим ширше кут огляду, тим краще. Треба враховувати, що при його більшому значенні буде погіршуватися деталізація віддалених об'єктів. Тому потрібно знайти компромісне співвідношення кута і необхідної дальності розпізнавання.

Види відеокамер для зовнішнього спостереження

Купольні. Кріпляться на плоску поверхню (стелю-стіну-огорожу), зазвичай мають широкий огляд. ІК підсвічування, як правило, невеликої дальності - не більше 30-50 метрів. Через особливості конструкції такі камери добре захищені від механічних впливів, так як удари зісковзують з купола.

Циліндричні. Завдяки великому вибору кронштейнів можуть монтуватися на кути будівель і стовпи. Кут огляду - порівняно невеликий, ІК підсвічування - до 100 метрів і більше. Такі камери можуть поставлятися з вбудованими кронштейнами, що мають внутрішні канали для проводки кабелю.

Поворотні. PTZ камери оснащуються високоточними поворотними механізмами і об'єктивами-трансфокаторами з оптичним збільшенням. Вони призначені для моніторингу великих територій з обходом по запрограмованим турам і передустановкам. Поворотні IP камери можуть автоматично «вести» все, що рухається.

Де використовуються системи вуличного відеоспостереження

Завдяки легкості в експлуатації і широким можливостям, купити вуличну відеокамеру можна для будь-яких об'єктів:

Ціна, де і як купити камери зовнішнього спостереження

В умовах жорсткої конкуренції виробники все частіше знижують вартість для залучення покупців. В основному це стосується продукції низького та середнього цінового діапазону. Виробники обладнання преміум класу пропонують широкий функціональний набір і якість для проектів, що не обмежені в бюджеті.

Щоб не платити за непотрібні опції або технології, необхідно чітко розуміти поставлені перед охоронною системою завдання і замовляти обладнання у перевірених продавців і дилерів.

На сайті інтернет-магазину TIATEK ми зібрали великий асортимент і привабливі ціни на камери відеоспостереження. У каталозі представлені вуличні камери відеоспостереження від провідних світових виробників. Ви можете ознайомитися з фотографіями, описом товарів, відгуками покупців, технічними характеристиками, а також порівняти вподобані моделі і вибрати кращу вартість. Для того щоб купити камеру відеоспостереження, достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати нашому фахівцеві.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: