Монтаж домофонів в Вінниці

Домофонна система - електронна система, що складається з пристроїв, що передають сигнал від викличного блоку до переговорного пристрою. Домофонна система є різновидом систем обмеження і управління доступу, може бути обладнана автоматично замикаючими пристроями як електромеханічного, так і електронного типу.

Сучасні домофонні системи включають пристрої і функції аудіо- та відеозв'язку викличного блоку з переговорним пристроєм, забезпечення зв'язку зі службами екстреної допомоги, ведення моніторингу відвідувачів за допомогою системи розпізнавання осіб через систему відеоспостереження в викличному блоці. Домофонні системи представляють собою багатофункціональну мікропроцесорну систему з блоковим додаванням тієї чи іншої функції.

Що ми пропонуємо

Домофон для багатоквартирного будинку Домофон для квартири Домофон для приватного будинку Домофон для хвіртки Домофон для підприємства Домофон для офісу

Яке обладнання використовуємо

HD домофони

HD домофони

IP домофони

IP домофони

Wi-Fi домофони

Wi-Fi домофони

Відеодомофони

Відеодомофони

Аудіодомофони

Аудіодомофони

Під'їздні домофони

Під'їздні домофони

Викличні панелі

Викличні панелі

Переговорні пристрої

Переговорні пристрої

Аксесуари для домофонів

Аксесуари для домофонів

Установка домофонних систем

Домофонні системи постійно вдосконалюються під конкретні завдання і вимоги замовника, і на сьогоднішній день представляють собою багатофункціональну мікропроцесорну систему з блоковим додаванням тієї чи іншої функції:

Види домофонних систем

Домофонні системи поділяються на:

  1. Малоабонентскі домофони призначені для встановлення в квартирі, приватному будинку, на підприємстві, фірмі, ворота, хвіртки.

  2. Багатоабонентські домофони найчастіше ставляться на під'їздах багатоповерхових та багатоквартирних будинків.

  3. Аудіодомофони з найпростішими функціями, наприклад можна зателефонувати від входу до під'їзду (з викличної панелі) до необхідної квартири, набравши її номер. Незручні тим, що не видно, хто знаходиться за дверима, і розмова не записується.

  4. Відеодомофони оснащені відеокамерою і передають звук і зображення, деякі моделі дозволяють автоматично записувати фото, відео та аудіо тих, хто натиснув кнопки домофону. Є моделі з чорно-білими або кольоровими екранами.

  5. IP-домофони - передають сигнал по мережі інтернет, можуть використовувати SIP, Wi-Fi, VoIP-GSM шлюзи, сенсорні екрани.

Основні складові частини домофонів:

Залежно від особливості конструкції здійснюють таку класифікацію домофонів:

Вартість встановлення домофону

Встановлення домофону є однією з надійних систем забезпечення безпеки приміщень та людей, які знаходяться в них тому вимагає особливої уваги при закупівлі монтажі та технічному обслуговуванні системи.

Купити систему домофона можна у нас на сайті за посиланням, або безпосередньо після спілкування з інженером та вибору оптимального варіанту, саме для Вас. Ціна послуги з установки розраховується індивідуально і залежить від трьох основних чинників:

Ми працюємо у Вінниці, Вінницькій області, а також по всій Україні.

Ви вважаєте інформацію корисною? Будь ласка, поділіться: